Угода користувача
1. Умови використання сайту


1.1 Дана користувацька угода (іменована надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом http://torteria.net/ (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту, та фізичною особою (зокрема, представниками юридичних осіб) (іменованою надалі Користувачем), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2 Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3 Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.
1.4 Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5 Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту.


2. Порядок використання Сайту

2.1 Сайт дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для суспільних або комерційних цілей.
2.2 При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.
2.3 В процесі реєстрації на сайті, Користувач отримує логін і пароль за безпеку, яких несе персональну відповідальність.
2.4 Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не порушує авторські права, не дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також не містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.


3. Персональна інформація Користувача

3.1 Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних" та Правил Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2 Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збирання лише тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.
3.3 Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.
3.4 Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.
3.5 Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. На Сайті заборонені:

4.1 Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії чи до розв'язування воєнного конфлікту.
4.2 Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, зокрема за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
4.3 Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
4.4 Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
4.5 Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
4.6 Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, що не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу або повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.
4.7 Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
4.8 Видача себе за іншу людину або представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, зокрема за співробітників і власників Сайту, а також введення в оману стосовно властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.
4.9 Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними згідно із законом або згідно з будь-якими контрактними відносинами, а також матеріалів, що порушують права на будь-який патент, торговельну марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони.
4.10 Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем "пірамід", "листів щастя"; матеріалів, які містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів у мережі Інтернет.
4.11. навмисне або випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних нормативно-правових актів, що застосовуються.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1 Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації.
5.2 Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
5.3 Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.
5.4 Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.
5.5 Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на Сайті.
5.6 Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
5.7 Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту - облікового запису на Сайті.
5.8 Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне зазначення Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
5.9 При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація Сайту могла проаналізувати й усунути відповідні дефекти, обмежити й запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, за потреби, обмежити або припинити зобов'язання щодо Сайту.
5.10 З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних і юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.


6. Порядок дії Угоди

6.1 Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
6.2 Дана Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
6.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.
6.4 Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.
6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.
6.6 Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Захист персональних даних Шановний Користувач, реєструючись на нашому сайті або використовуючи різні сервіси нашого сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних згідно із Законом України "Про захист персональних даних", а також погодженими і затвердженими Правилами. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання цієї інформації в маркетингових цілях в рамках надання послуг. Узгоджені та затверджені Правила згідно із Законом України "Про захист персональних даних" Користувач, реєструючись на сайті http://torteria.net/ (надалі - "Сайт"), зокрема, створюючи свій обліковий запис та/або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, у разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім'ям, надає свою згоду власникові Сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата й місце народження, контактні дані в разі надавання Користувачем інформації, що є його персональною інформацією, та інші дані. Користувач надає згоду власнику Сайту на здійснення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, що пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача - фізичну особу. Користувач також надає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (зокрема порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їхніх професійних чи службових, чи трудових обов'язків), порядок захисту, розповсюдження, порядок доступу до баз даних та порядок передання права обробки персональних даних іншими суб'єктами відносин, пов'язаних з персональними даними. Користувач надає зазначені права власнику Сайту з метою дотримання останнім вимог чинного законодавства про захист персональних даних.
Made on
Tilda